7.1.2017

O ŠKOLCE

O CO SE SNAŽÍME

o-co-se-snazimeVěkově smíšená třída je pro děti sociálně přirozená. Na základě aktivit a tvořivosti se děti učí upevňovat a prohlubovat sociální vztahy. Vytváříme podnětné prostředí pro jejich přirozený rozvoj v oblasti matematické představivosti, jazykového, hudebního, společenského a výtvarného cítění. Snažíme se hravou a poutavou formou využívat prožitku všech pěti smyslů, aby si děti každý den něco hezkého ze školky odnesly. 

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

bezpecnostPro bezpečnost dětí děláme maximum.  Veškeré hračky, nábytek i materiály, se kterými přijdou děti do styku, odpovídají zákonným normám o hygieně a bezpečnosti. Všechny děti ve školce jsou automaticky pojištěny proti úrazu, ztrátě a poškození svých osobních věcí. Děti si mohou ze školky vyzvedávat pouze jejich rodiče nebo osoby, s nimiž byla školka písemně seznámena.

ŠKOLKA VE STROMOVCE

stromovkaŠkolku Baby club Imperial najdete nově zrekonstruované historické budově rezicence Císařský mlýn v Praze Bubenči. Školka disponuje dvěma kompletně zařízenými třídami, kuchyňkou, sociálními zařízeními a soukromou zahradou s hřištěm, kde si děti odpoledne hrají. Dopoledne pro pobyt venku využíváme největšího pražského parku Stromovka, kam s dětmi chodíme každý den.

ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ

jidelnicekDen začínáme vydatnou snídaní dle zásad zdravé výživy. Oběd připravuje firma Bionea, která vaří ze stoprocentně čerstvých biopotravin. K odpolední svačině jsou domácí dobroty, při jejichž pečení pomáhají někdy i děti. Během celého dne mají děti přísun ovoce a zeleniny. Nezapomínáme dodržovat ani pitný režim, šťávu z ovoce lisujeme vlastním odšťavňovačem.

 

 

JídelníčekFacebook